1975 yılında kurulan ÖZGÜNEŞ çelik para kasası sektöründe 23 yıl boyunca ülkenin en büyük üreticileri arasında yer almıştır. 1998 yılında ise pvc destek sacı üretimi, bunun akabinde pvc kapı ve pencere aksesuarları satış ve pazarlama ağını kurup 2010 yılında yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda GÜNAX markası ile pvc aksesuar üretimine başlamıştır.

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Hakkımızda...

1975 yılında kurulan ÖZGÜNEŞ çelik para kasası sektöründe 23 yıl boyunca ülkenin en büyük üreticileri arasında yer almıştır.

1998 yılında ise pvc destek sacı üretimi, bunun akabinde pvc kapı ve pencere aksesuarları satış ve pazarlama ağını kurup 2010 yılında yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda GÜNAX markası ile pvc aksesuar üretimine başlamıştır.

Daha sonra gelişen pazar ve büyüyen markamız ile birlikte 2019 yılında BEST PVC markası ile PVC sandviç panel ve dekoratif kapı paneli üretimine başlamıştır.

Ülkenin gelişimi ve kalkınmasını kendisine ilke edinen ÖZGÜNEŞ metal yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek BESTPEN markası ile PVC kapı pencere profili üretimi için son teknoloji ve donanımlı makinaları ile üretimlerine devam etmektedir.